Trening jeźdźców

Treningi jeździeckie prowadzone przez wykwalifikowanych szkoleniowców w dyscyplinie skoków przez przeszkody. Do wykorzystania potencjał najpiękniejszej prywatnej, zabytkowej stadniny w Polsce, wykorzystującej profesjonalną infrastrukturę i realizującą ambitny program sportowy. W sezonie halowym treningi odbywają są na krytej, ogrzewanej hali o wymiarach 30 m x 70 m, w sezonie otwartym na jednym z trzech placów treningowo-konkursowych. Treningi realizowane indywidualnie lub w małych, maksymalnie 3-osobowych grupach.

Trening koni

Powierzenie nam konia w trening, to przekazanie go w ręce profesjonalistów, którzy rozwiną jego naturalne predyspozycje, obudzą drzemiący w nim potencjał, zaprezentują go na arenie międzynarodowej. Nasza wiedza, wieloletnie doświadczenie oraz prowadzenie własnej hodowli, jest najlepszą gwarancją profesjonalnego prowadzenia treningu oraz oceny powierzonego nam konia. 

Opieka i management

Wyjazd jeźdźca wraz z końmi na zawody, zwłaszcza te rozgrywające się za granicą, to niezwykle czasochłonne i wymagające koordynacji wielu szczegółów przedsięwzięcie organizacyjne i logistyczne, które nie kończy się po dotarciu na miejsce, tak naprawdę prawdziwe wyzwania dopiero tam mają swój początek. Znalezienie odpowiedniego zakwaterowania dla jeźdźca, wynajem boksu dla konia, wypełnienie wszelkich procedur, dokumentów i opłat wymaganych przed startem, wreszcie odpowiednie przygotowanie jeźdźca i konia, to zadania w których dobrze móc liczyć na pomoc zawodowców. Jesteśmy gotowi świadczyć dla Państwa usługę profesjonalnego wsparcia, opieki i obsługi przez cały czas trwania zawodów, niezależnie od miejsca ich zorganizowania. Jesteśmy po to, by umysł zawodnika zaprzątały jedynie myśli dotyczące tego jak bezbłędnie pokonać parkur, a pewność, że wszystko zostało dopięte na ostatni guzik towarzyszyła mu aż do chwili dekoracji - Horse & Rider Concierge !

Pensjonat dla koni sportowych

Dysponując unikalną na skalę Polski infrastrukturą, Stadnina Koni Ciekocinko, oferuje również usługę hotelu dla koni, która obejmuje pobyt konia w zabytkowej stajni 1906 lub w stajni angielskiej wraz z pełną obsługą i opieką, wyżywienie zgodne z indywidualnym zapotrzebowaniem, korzystanie z pełnej infrastruktury obiektu oraz przepięknych terenów zielonych.

Odchów koni hodowlanych

Dla zainteresowanych powierzeniem nam konia czasowo nieaktywnego w sporcie, przygotowaliśmy ofertę odchowu wraz z równoletnimi końmi przebywającymi w naszej stadninie. Oferta dotyczy zarówno okresu pastwiskowego jak i zimowego.

Kliniki i Szkolenia

Potencjał naszej stadniny, poza czynnym wykorzystaniem jej infrastruktury do aktywności sportowej w dyscyplinie skoków przez przeszkody, usług hotelu dla koni, czy szeroko pojętej opieki nad zawodnikiem, jest również doskonały do wykorzystania w dziedzinie indywidualnego rozwoju sportowego jeźdźca, promowania nowoczesnej myśli szkoleniowej, wymiany doświadczeń pomiędzy jeźdźcami, szkoleniowcami i trenerami z Polski i z zagranicy. Kliniki i szkolenia odbywające się cyklicznie na terenie Stadniny Koni Ciekocinko, zarówno ze względu na dobór szkoleniowców jak i aktywność samych uczestników stają się doskonałą platformą, do podnoszenia umiejętności, a co za tym idzie utrwalania wizerunku dyscypliny skoków przez przeszkody jako nowoczesnego i świadomego sportu.

Wakacje z koniem

Morze, plaża, zachód słońca, Ty i… Twój Koń ! Mamy wiele zalet, ale położenie naszego ośrodka zaledwie 5 km od morza, to coś co nas wyróżnia i daje możliwość na połączenie treningu z wypoczynkiem. Nie można tego nie wykorzystać. Oferta wakacyjna Stadniny Koni Ciekocinko połączona z ofertą Hotelu Pałac Ciekocinko Resort & Wellness, to absolutnie nowy wymiar wakacji. Żadnych kompromisów, wszystko co najlepsze dla Ciebie i twojego konia, abyście wspólnie mogli cieszyć się latem :)